Успіх через випробування
Успіх через випробування

Поділитися новиною:

Успіх через випробування

6-7 грудня 2016року, на базі Білогірського НВК, проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017», в якому взяли участь 37 педпрацівників. Цьогоріч змагання відбулося у чотирьох номінаціях: «Музичне мистецтво», «Біологія», «Інформатика» та «Початкова освіта»

Традиційний конкурс педагогічної майстерності – одна з найяскравіших подій в районі. Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. І участь у конкурсі «Вчитель року»  дає можливість, а точніше, шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо й впевнено йде на професійний ринг. Його переможці – безумовні «зірки». Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. . І щороку їх знання, вміння, творчість, наполегливість не залишаються непоміченими.

       Усі – учасники, призери, і, тим паче, переможці – здобувають новий статус. Крок за кроком, сходинка за сходинкою найсильніші сміливо й впевнено йдуть до вершин професійного Олімпу. Перемога на кожному етапі– вагома й знаменна: педагог стає «обличчям» рідної школи,  району, області.

        6-7 грудня 2016року, на базі Білогірського НВК, проведено  районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017», в якому взяли участь 37 педпрацівників. Цьогоріч змагання відбулося у чотирьох номінаціях: «Музичне мистецтво», «Біологія», «Інформатика» та «Початкова освіта».

     В перший день конкурсу учасники  мали можливість взяти участь у таких конкурсних випробуваннях як: представлення власного досвіду роботи,  тестування з фахової майстерності, практична робота, майстер-клас, навчальний проект, експертиза підручника. 

а другому (фінальному) турі конкурсу вчителі-конкурсанти провели відкриті уроки, які стали ілюстрацією власного досвіду роботи, його творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій навчання.

          Конкурс був нелегким, вимагав багато зусиль, уміння й натхнення. І , що дуже важливо,  гармонії між розумом і волею. Та ще важче було членам журі визначити кращих із кращих. Бо для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні.

         

   За результатами двох турів Конкурсу, членами журі, було визначено переможців  та лауреатів у кожній номінації.

 

Освітяни Білогірщини вітають переможців конкурсу:

номінація «Музичне мистецтво»

   Теребей О.Д. – вчителя музичного  мистецтва    Ямпільської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

номінація  «Біологія»

Троян Г.О. - вчителя біології Довгалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Номінація «Початкова освіта"»

Примак Р.Б. – вчителя початкових класів Залузької ЗОШ І-ІІІ ступенів

номінація  "Інформатика"

Горобця А.М.- вчителя  інформатики Воробіївської ЗОШ І-ІІ ступенів

Шана і подяка лауреатам Конкурсу:

 « Музичне  мистецтво»

Стоянівську В.Д. – вчителя музичного  мистецтва Великоборовицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів

 «Біологія»

Кондратюк Т.М. - вчителя  біології Великоборовицької  ЗОШ I-III ступенів

Баранчук О.С.- вчителья біології Степанівської ЗОШ І-ІІ ступенів

«Інформатика»

Басюка А.А. - вчителя інформатики Довгалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мусіюк А.В.- вчителя інформатики  Гулівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

 «Початкова освіта»

Ковальчука В.В. - вчителя початкових класів Білогірського НВК

Хитрун С.М. - вчителя початкових класів Сушовецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів

      Відділ освіти, молоді та спорту  сподівається, що учасники конкурсу не зупинятимуться на досягнутому, а ще неодноразово проявлять себе в таких та інших освітянських конкурсах,  бо серед учасників сьогоднішнього конкурсу не було людей випадкових.  

        Шановні  колеги, учасники Конкурсу! Зичимо всім переможцям, лауреатам та учасникам районного етапу конкурсу невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії – творіння добра, виховання обдарованої особистості, поширення знань і професіоналізму! 

          Міцного здоров’я, щастя, сили і наснаги у вашій благородній праці, нехай кожен день приносить вам радість і задоволення від зробленого, а ваші щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців! Бажаємо нових перемог!

Оргкомітет конкурсу

Web-адреса: bilrvo.gov.ua/news/id/1181 | Переглядів: 388Дата публікації: 16:31 07.12.2016
Начальник відділу
Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість (Заклади дошкільної освіти)
В'язовецький заклад дошкільної освітиВеликоборовицький заклад дошкільної освітиВеснянський заклад дошкільної освіти "Зайчик"Вікнинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"Воробіївський заклад дошкільної освітиГулівецький заклад дошкільної освітиДенисівський заклад дошкільної освіти "Струмочок"Дідковецький заклад дошкільної освіти "Малятко"Довгалівський заклад дошкільної освітиЖемелинецький заклад дошкільної освітиЗалузький заклад дошкільної освітиКарасихський заклад дошкільної освіти "Джерельце"Кащенецький заклад дошкільної освітиКоритненський заклад дошкільної освітиКорницький заклад дошкільної освіти "Фіалка"Лепесівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Малоборовицький заклад дошкільної освітиМикласький заклад дошкільної освітиМокроволянський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Окіпський заклад дошкільної освітиПаньковецький заклад дошкільної освітиПерерослівський заклад дошкільної освітиПогорілецький заклад дошкільної освітиСеменівський заклад дошкільної освітиСивківський заклад дошкільної освітиСоснівський заклад дошкільної освітиСушовецький заклад дошкільної освітиХорошівський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Шимковецький заклад дошкільної освіти "Калинка"Ямпільський заклад дошкільної освіти "Росинка"
Пошук