Визначено переможців конкурсу
Визначено переможців конкурсу

Поділитися новиною:

Визначено переможців конкурсу

7 листопада відбулося відзначення переможців та лауреатів конкурсу навчальних матеріалів з енергоефективності та ефективному використанню відновлювальної енергії

У ньому  взяли участь голова районної ради Василь Мельник, заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ольга Баранчук, координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Хмельницькій області Ігор Клепач, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Наталія Соколюк.

     Конкурс організовано відділом освіти, молоді  спорту РДА за підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

     На розгляд конкурсного журі вчителями загальноосвітніх шкіл району подано публікації, презентації, проекти, відеоролики на тему: «Інформування суспільства та пропаганда енергоефективності».

      За результатами конкурсу визначено 6 переможців, які розділили призові місця наступним чином:

ІІІ місце

 - директор Семенівської ЗОШ І – ІІ ступенів  Ніна Дячук

- педагог-організатор Великоборовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів  Любов Мельничук

- заступник директора Квітневської ЗОШ І – ІІІ ступенів Людмила Цюзик.

ІІ місце

вчителька Сивківсько ЗОШ І – ІІ ступенів Світлана Мудрик

вчителька Кащенецької ЗОШ І – ІІІ ступенів Валентина Семенюк.

І місце

вчителька Йосиповецької ЗОШ І – ІІ ступенів Валентина Стоянівська Переможці конкурсу отримали  грамоти та  цінні подарунки.

Усіх учасників конкурсу нагороджено подяками за участь у конкурсі.

Web-адреса: bilrvo.gov.ua/news/id/1184 | Переглядів: 111Дата публікації: 16:36 07.11.2016
Начальник відділу
Баранчук Ольга Василівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість (Заклади дошкільної освіти)
В'язовецький заклад дошкільної освітиВеликоборовицький заклад дошкільної освітиВеснянський заклад дошкільної освіти "Зайчик"Вікнинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"Воробіївський заклад дошкільної освітиГулівецький заклад дошкільної освітиДенисівський заклад дошкільної освіти "Струмочок"Дідковецький заклад дошкільної освіти "Малятко"Довгалівський заклад дошкільної освітиЖемелинецький заклад дошкільної освітиЗалузький заклад дошкільної освітиКарасихський заклад дошкільної освіти "Джерельце"Кащенецький заклад дошкільної освітиКоритненський заклад дошкільної освітиКорницький заклад дошкільної освіти "Фіалка"Лепесівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Малоборовицький заклад дошкільної освітиМикласький заклад дошкільної освітиМокроволянський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Окіпський заклад дошкільної освітиПаньковецький заклад дошкільної освітиПерерослівський заклад дошкільної освітиПогорілецький заклад дошкільної освітиСеменівський заклад дошкільної освітиСивківський заклад дошкільної освітиСоснівський заклад дошкільної освітиСушовецький заклад дошкільної освітиХорошівський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Шимковецький заклад дошкільної освіти "Калинка"Ямпільський заклад дошкільної освіти "Росинка"
Пошук
Версія для слабо- зорих