Обмін досвідом - шлях до удосконалення !
Обмін досвідом - шлях до удосконалення !

Поділитися новиною:

Обмін досвідом - шлях до удосконалення !

Обласний семінар: « Наступність у системі фізкультурно – оздоровчої роботи в умовах навчально-виховного об’єднання»

     Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми, колегами, незважаючи на настрій та життєві події. Педагогічне партнерство та обмін досвідом - це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу. Адже для того, щоб рухатися вперед і удосконалювати роботу можна лише проаналізувавши, обговоривши все зроблене.
     2 лютого 2017 року з дружнім візитом завітали педагоги Жемелинецького ДНЗ, ЗОШ 1 ст., методисти Білогірського РМК Лосовська Н.А., Міщук І.С. до Хмельницького НВО № 1 на обласний семінар: « Наступність у системі фізкультурно – оздоровчої роботи в умовах навчально-виховного об’єднання». Даний захід був організований Романової О. В., в.о. завідувача кафедри теорії та методики дошкільної і початкової освіти, кандидат психологічних наук Хмельницького ОІППО. На семінарі педагоги НВО № 1 ознайомили присутніх з моделлю наступності дошкільної та початкової ланок у системі фізкультурно-оздоровчої роботи, використання оздоровчої системи в режимі дня дошкільних груп, системою медико-педагогічного контролю з фізичного виховання дітей у навчальному закладі. Під час семінару було презентовано оригінальні ігрові, дидактичні посібники, новинки з проблеми семінару.
      Учасники семінару отримали позитивні та емоційно - насичені враження від зустрічі, переконалися, що педагоги НВО № 1завжди відкриті для плідної співпраці з колегами на тернистій педагогічній ниві.
Хочемо подякувати колективу Хмельницького НВО № 1 за теплий прийом, цікавий, творчий та змістовий семінар і побажати здійснення нових задумів, творчого натхнення та успіхів у подальшій роботі.

Альбом: Обмін досвідом - шлях до удосконалення ! Альбом: Обмін досвідом - шлях до удосконалення !
Web-адреса: bilrvo.gov.ua/news/id/1292 | Переглядів: 100Дата публікації: 11:09 03.02.2017
Начальник відділу
Баранчук Ольга Василівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість (Заклади дошкільної освіти)
В'язовецький заклад дошкільної освітиВеликоборовицький заклад дошкільної освітиВеснянський заклад дошкільної освіти "Зайчик"Вікнинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"Воробіївський заклад дошкільної освітиГулівецький заклад дошкільної освітиДенисівський заклад дошкільної освіти "Струмочок"Дідковецький заклад дошкільної освіти "Малятко"Довгалівський заклад дошкільної освітиЖемелинецький заклад дошкільної освітиЗалузький заклад дошкільної освітиКарасихський заклад дошкільної освіти "Джерельце"Кащенецький заклад дошкільної освітиКоритненський заклад дошкільної освітиКорницький заклад дошкільної освіти "Фіалка"Лепесівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Малоборовицький заклад дошкільної освітиМикласький заклад дошкільної освітиМокроволянський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Окіпський заклад дошкільної освітиПаньковецький заклад дошкільної освітиПерерослівський заклад дошкільної освітиПогорілецький заклад дошкільної освітиСеменівський заклад дошкільної освітиСивківський заклад дошкільної освітиСоснівський заклад дошкільної освітиСушовецький заклад дошкільної освітиХорошівський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Шимковецький заклад дошкільної освіти "Калинка"Ямпільський заклад дошкільної освіти "Росинка"
Пошук
Версія для слабо- зорих