Завершилася атестація Сушовецького ДНЗ
Завершилася атестація  Сушовецького ДНЗ

Поділитися новиною:

Завершилася атестація Сушовецького ДНЗ

Завершилася атестація Сушовецького ДНЗ

   Успішно завершилася державна атестація Сушовецького дошкільного навчального закладу «Сонечко» загального розвитку. В ході  атестаційної експертизи відбулася публічна презентація діяльності навчального закладу. Під час презентації  завідуюча ДНЗ розкрила форми  та методи роботи з дітьми на засадах особистісно-орієнтованої моделі організації педагогічного процесу, що забезпечує реалізацію Базового компонента дошкільної освіти. На презентації були присутні   члени експертної комісії, сільський голова Наголюк Г.М., працівники закладу.  

     Дошкільний навчальний заклад, який очолює Керекеша А.А., добре обладнаний, естетично оформлений великою кількістю поробок художнього і навчального характеру. Завдяки Антоніні Ананіївні створено енергійну, сміливу, творчу  команду, яка живе і працює як єдиний, добре налаштований механізм. Працівники живуть закладом і не уявляють себе поза ним, тому творять щодня, щомиті свято для дітей та й для самих себе.

    Вихователька Кирилюк Г.В. впроваджує у роботу з дітьми цікаві ідеї, дбає про всебічний розвиток дітей, створюючи при цьому всі умови, необхідні для розвитку дитини на сьогоднішньому етапі дошкільної освіти. Відповідно до сучасних умов  вона спроектувала організацію навчально-виховної роботи за екологічним напрямком, який дозволяє розвинути у малят  естетичне сприймання об’єктів природи, активізує естетичні емоції, сенсорну сферу та мову дітей.  Для гармонійного розвитку дітей у закладі діє гурток « Пізнайко», на якому Галина Василівна з дітьми проводить дослідницьку діяльність,  організовує різноманітні  заняття, свята, розваги на різноманітну тематику та ознайомлює зі світом природи.

     Праця колективу «Сонечко», у справі виховання підростаючого покоління , неодноразово відзначалася грамотами відділу освіти, молоді та спорту, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної адміністрації.

      Для функціонування дошкільного навчального закладу створена необхідна матеріальна база.

      Групова та навчальна кімнати оформлені відповідно до віку дітей, у яких створено розвивальне середовище,  виготовлено дидактичні ігри, посібники,  придбано дитячу літературу,оформлено етнографічний осередок, зону сенсорною розвитку  та батьківський інформаційний стенд з різноманітними порадами, консультаціями.  Вміло організована робота допомагає батькам краще зрозуміти своїх дітей, активніше цікавитись життям закладу.

     Розповідаючи про життя закладу не можемо не згадати добрим словом тих, завдяки чиїм турботам і старанням так добре живеться дітворі. Так, завдяки сприяння  Сушовецької сільської ради вдалося у 2016 році зробити капітальний ремонт приміщення, придбати комп’ютер, ігровий матеріал для дітей. Адже, як говорить сільський голова Наголюк Г.М. :  «Ми намагаємось дати все найкраще дітям не на словах, а в конкретних справах».

     Отже, атестаційна комісія аналізуючи роботу дошкільного навчального закладу з його розвитку, створення умов для перебування дітей в  закладі, оцінюючи результати досягнень у всебічному розвитку дітей, рейтинг закладу в мікрорайоні зробила висновок : «У закладі сформовано цілісний освітній простір, у якому дітям надають досить якісні освітні послуги, піклуються про здоров’я кожної дитини, сприяють становленню основ компетентності дітей відповідно до чинних програм».

Альбом: Завершилася атестація  Сушовецького ДНЗ Альбом: Завершилася атестація  Сушовецького ДНЗ
Web-адреса: bilrvo.gov.ua/news/id/1294 | Переглядів: 94Дата публікації: 15:33 08.02.2017
Начальник відділу
Баранчук Ольга Василівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість (Заклади дошкільної освіти)
В'язовецький заклад дошкільної освітиВеликоборовицький заклад дошкільної освітиВеснянський заклад дошкільної освіти "Зайчик"Вікнинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"Воробіївський заклад дошкільної освітиГулівецький заклад дошкільної освітиДенисівський заклад дошкільної освіти "Струмочок"Дідковецький заклад дошкільної освіти "Малятко"Довгалівський заклад дошкільної освітиЖемелинецький заклад дошкільної освітиЗалузький заклад дошкільної освітиКарасихський заклад дошкільної освіти "Джерельце"Кащенецький заклад дошкільної освітиКоритненський заклад дошкільної освітиКорницький заклад дошкільної освіти "Фіалка"Лепесівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Малоборовицький заклад дошкільної освітиМикласький заклад дошкільної освітиМокроволянський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Окіпський заклад дошкільної освітиПаньковецький заклад дошкільної освітиПерерослівський заклад дошкільної освітиПогорілецький заклад дошкільної освітиСеменівський заклад дошкільної освітиСивківський заклад дошкільної освітиСоснівський заклад дошкільної освітиСушовецький заклад дошкільної освітиХорошівський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Шимковецький заклад дошкільної освіти "Калинка"Ямпільський заклад дошкільної освіти "Росинка"
Пошук
Версія для слабо- зорих