Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності
Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності

Поділитися новиною:

Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності

Огляд-конкурс вкотре став стимулом для розвитку талантів, обдаровань, виявом художніх творчих здібностей дітей, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті району.

         «Україно, ми всі твої діти!»

     Під таким гаслом 07 квітня 2017 року поділилися своїми вміннями та талантами  вихованці позашкільного та загальноосвітніх закладів Білогірського району під час проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

     Огляд-конкурс вкотре став стимулом для розвитку  талантів, обдаровань, виявом художніх творчих здібностей дітей, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті району.

    Огляд-конкурс розпочався із виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Вихованці презентували найрізноманітніші вироби за техніками виконання: 100 робіт у 29 техніках.  Журі відмітило найкращі роботи: ізонитка, вироби з природних матеріалів, вироби з соломки, писанкарства, металопластики, бісероплетіння, художнє різьблення по дереву, гончарство, інкрустація. У програму виставки увійшли  9 майстер-класів з бісероплетіння, ізонитки, макраме, канзаші, плейдо, мандалів, ляльки-мотанки, виробів з соломки та тіста.

         У різножанровій концертній програмі, яка складалась з 22 номерів, взяли участь понад 200 учасників. Кожен колектив намагався як найкраще продемонструвати вміння, самобутній талант, любов до народної творчості. Талановите підростаюче покоління зачарувало серця глядачів щирою українською мовою, чарівними мелодіями та запальними танцями.

          Щирі посмішки та сміх викликав  у глядачів виступ Кондратюка Василя під час виконання гуморески «Як вареники варили кум і я…»  (керівник Л.Мельничук). Усіх присутніх вразив виступ Анжеліки Васюк з авторським віршем «Зрадникам» (керівник Т.Матвієць). Не байдужими залишилися при читанні вірша Боденчук Аллою «Не запізнютейся до батьків» (керівник А.Рафалюк).

      Зачарував глядачів своїми танцями Зразковий танцювальний колектив «Перлина» (керівник І.Береговська).

      Неповторністю вокалу вразили Валерія Бондар з піснею «Батьківщина» (керівник В.Рудюк), Яна Гончарук – «У долі своя весна» (керівник О.Теребей).

       Інструментальний жанр був представлений солом на сопілці у виконанні Величко Олександри (керівник В.Данильців), грою на гітарі Геразима Дмитра (керівник І.Басмат) та піаніно Валерії Бондар (керівник Л.Корольчук).

       Внесли національний колорит у програму учасники фольклорного колективу з програмою «Весілля у В'язівці: обряд вінкоплетіння» у виконанні учнів В'язовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Т.Кардаш).

       Ведучі Тарас Корольчук та Інна Юрчук дарували свої позитивні емоції усім присутнім на даному заході.

       По завершенню концерту до учасників та глядачів звернувся голова районної державної адміністрації Роман Муляр, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ольга Баранчук,  директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончарук, які подякували за  організацію та проведення конкурсу директорам шкіл, педагогам, керівникам гуртків та батькам.

        Глядачі районного огляду мали змогу переконатися в тім, що наша молодь творча та талановита. Своїми виступами учні закладів Білогірського району показали, що вони за мир та за єдину країну.

 

Альбом: Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності
Альбом: Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності
Альбом: Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності
Альбом: Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності
Web-адреса: bilrvo.gov.ua/news/id/1462 | Переглядів: 458Дата публікації: 16:33 11.04.2017
Начальник відділу
Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість (Заклади дошкільної освіти)
В'язовецький заклад дошкільної освітиВеликоборовицький заклад дошкільної освітиВеснянський заклад дошкільної освіти "Зайчик"Вікнинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"Воробіївський заклад дошкільної освітиГулівецький заклад дошкільної освітиДенисівський заклад дошкільної освіти "Струмочок"Дідковецький заклад дошкільної освіти "Малятко"Довгалівський заклад дошкільної освітиЖемелинецький заклад дошкільної освітиЗалузький заклад дошкільної освітиКарасихський заклад дошкільної освіти "Джерельце"Кащенецький заклад дошкільної освітиКоритненський заклад дошкільної освітиКорницький заклад дошкільної освіти "Фіалка"Лепесівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Малоборовицький заклад дошкільної освітиМикласький заклад дошкільної освітиМокроволянський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Окіпський заклад дошкільної освітиПаньковецький заклад дошкільної освітиПерерослівський заклад дошкільної освітиПогорілецький заклад дошкільної освітиСеменівський заклад дошкільної освітиСивківський заклад дошкільної освітиСоснівський заклад дошкільної освітиСушовецький заклад дошкільної освітиХорошівський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Шимковецький заклад дошкільної освіти "Калинка"Ямпільський заклад дошкільної освіти "Росинка"
Пошук