Стан та перспективи розвитку фізичної культури в закладах освіти
Стан та перспективи розвитку фізичної культури в закладах освіти

Поділитися новиною:

Стан та перспективи розвитку фізичної культури в закладах освіти

18 травня 2017 року відбулось засідання круглого столу щодо стану на перспектив розвитку фізичної культури у загальноосвітніх закладах та Білогірській ДЮСШ.

        Залучення до ведення активного способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом  є одним із основних напрямків державної політики у сфері розвитку фізичної культури та спорту, зокрема,  і у навчальних закладах району.

       18 травня 2017 року відбулось засідання круглого столу щодо стану на перспектив розвитку фізичної культури у загальноосвітніх закладах та Білогірській ДЮСШ.  Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації (Муляр Р.П.), голова районної ради (Мельник В.В.), головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту (Соколюк Н.І.), методист районного методичного кабінету (Міщук І.С.), директор ДЮСШ (Швець С.В.), вчителі фізичної культури закладі досвіти та тренери ДЮСШ.

       Методист районного методичного кабінету Міщук І.С. проінформувала про роботу загальноосвітніх навчальних закладів з питань організації навчальної та спортивно- масової роботи. Велику роль у розвитку фізичної культури відіграють загальноосвітні навчальні заклади.  У загальноосвітніх закладах з метою розвитку рухової активності дітей шкільного віку в 1-4, 8-9 класах введено 3 години фізичної культури, у 10-11 класах – 2 години на тиждень.   У школах проводяться внутрішкільні спартакіади, працюють спортивні секції, направлені на використання різних форм, методів та засобів фізичної культури на формування у школярів здорового способу життя. Відділ освіти, молоді та спорту здійснює контроль за виконанням навчальних програм з фізичної культури, надається методична допомога у проведенні уроків, спортивно-масових заходів у школах при підготовці та участі їх у районній спартакіаді школярів. Крім того, з метою збільшення годин рухової активності школярів у школах проводять рухливі ігри на перервах, фізкультхвилинок на уроках, спортивні години у групах продовженого дня.

         Протягом поточного року у навчальних закладах  було проведено 8 районних змагань. Загалом в цих заходах взяли участь команди  10 шкіл  з 27 ЗНЗ І-ІІІ та І-ІІ ст. району.

         Найбільш масові спортивні змагання районної Спартакіади за кількістю  команд-учасниць в 2016/2017 навчальному році були:  змагання з футболу (юнаки), волейболу (юнаки та дівчата) та легкої атлетики (352 спорсмени).          

            В 2017 році команди району брали  участь у 8 обласних спортивних змаганнях ( легка атлетика, волейбол, Козацький гарт, Старти надій, баскетбол).

          У навчальних закладах району наявна спортивна база, що використовується під час проведення уроків та спортивно-масових заходів у певній мірі. Для проведення уроків фізичної культури та спортивно- масової роботи є 11спортзалів, 8 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 37 спортивних майданчиків. Спортивні майданчики включають: міні – футбольне поле, волейбольну площадку і гімнастичний майданчик.

         Сплановано та виконано всі заходи з дотримання правил і нормативних актів техніки безпеки, охорони праці і здоров’я, попередження травматизму. Приведено в належний санітарно-технічний стан діючі фізкультурно-оздоровчі споруди.

            В ході обговорення брали участь : голова районної державної адміністрації (Муляр Р.П.), голова районної ради (Мельник В.В.), головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту (Соколюк Н.І.),   директор ДЮСШ (Швець С.В.), керівник методичного об’єднання вчителів фізичної культури  (Ковбасовський В.Д.), вчитель Соснівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Кравець О.М.), тренер ДЮСШ (Олігорськив й В.А.)

Альбом: Стан та перспективи розвитку фізичної культури в закладах освіти
Альбом: Стан та перспективи розвитку фізичної культури в закладах освіти
Альбом: Стан та перспективи розвитку фізичної культури в закладах освіти
Альбом: Стан та перспективи розвитку фізичної культури в закладах освіти
Web-адреса: bilrvo.gov.ua/news/id/1529 | Переглядів: 444Дата публікації: 16:18 22.05.2017
Начальник відділу
Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість (Заклади дошкільної освіти)
В'язовецький заклад дошкільної освітиВеликоборовицький заклад дошкільної освітиВеснянський заклад дошкільної освіти "Зайчик"Вікнинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"Воробіївський заклад дошкільної освітиГулівецький заклад дошкільної освітиДенисівський заклад дошкільної освіти "Струмочок"Дідковецький заклад дошкільної освіти "Малятко"Довгалівський заклад дошкільної освітиЖемелинецький заклад дошкільної освітиЗалузький заклад дошкільної освітиКарасихський заклад дошкільної освіти "Джерельце"Кащенецький заклад дошкільної освітиКоритненський заклад дошкільної освітиКорницький заклад дошкільної освіти "Фіалка"Лепесівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Малоборовицький заклад дошкільної освітиМикласький заклад дошкільної освітиМокроволянський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Окіпський заклад дошкільної освітиПаньковецький заклад дошкільної освітиПерерослівський заклад дошкільної освітиПогорілецький заклад дошкільної освітиСеменівський заклад дошкільної освітиСивківський заклад дошкільної освітиСоснівський заклад дошкільної освітиСушовецький заклад дошкільної освітиХорошівський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Шимковецький заклад дошкільної освіти "Калинка"Ямпільський заклад дошкільної освіти "Росинка"
Пошук