Головне – не боятися змін
Головне – не боятися змін

Поділитися новиною:

Головне – не боятися змін

Відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу для вчителів 1-х класів початкової школи з проблеми «Інтегроване навчання – шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього світу»

       12 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу для вчителів 1-х класів початкової школи з проблеми «Інтегроване навчання – шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього світу».

       Під час проведення заходу  методист РМК Міщук І.С. Є. наголосила на актуальності теми, висвітлила різноманітні шляхи впровадження форм і методів інтегрованого навчання у навчально-виховний процес молодших школярів та дала рекомендації з проведення інтегрованих уроків, зупинилася на перевагах такого навчання та проблемах питаннях. Учасники семінару-практикуму дійшли висновку, що під час проведення інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Як вказано у концепції Нової української школи, інтеграція навчального матеріалу в змісті споріднених предметів є одним зі способів пристосування дитини до шкільного життя.

       Головне – не боятися змін, адже новим дітям потрібен новий учитель, а навчатися завжди цікаво – і справжньому педагогові, і його вихованцям.  

Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін Альбом: Головне – не боятися змін
Web-адреса: bilrvo.gov.ua/news/id/2264 | Переглядів: 50Дата публікації: 14:52 12.04.2018
Начальник відділу
Баранчук Ольга Василівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Прозорість та інформаційна відкритість (Заклади дошкільної освіти)
В'язовецький заклад дошкільної освітиВеликоборовицький заклад дошкільної освітиВеснянський заклад дошкільної освіти "Зайчик"Вікнинський заклад дошкільної освіти "Сонечко"Воробіївський заклад дошкільної освітиГулівецький заклад дошкільної освітиДенисівський заклад дошкільної освіти "Струмочок"Дідковецький заклад дошкільної освіти "Малятко"Довгалівський заклад дошкільної освітиЖемелинецький заклад дошкільної освітиЗалузький заклад дошкільної освітиКарасихський заклад дошкільної освіти "Джерельце"Кащенецький заклад дошкільної освітиКоритненський заклад дошкільної освітиКорницький заклад дошкільної освіти "Фіалка"Лепесівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Малоборовицький заклад дошкільної освітиМикласький заклад дошкільної освітиМокроволянський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Окіпський заклад дошкільної освітиПаньковецький заклад дошкільної освітиПерерослівський заклад дошкільної освітиПогорілецький заклад дошкільної освітиСеменівський заклад дошкільної освітиСивківський заклад дошкільної освітиСоснівський заклад дошкільної освітиСушовецький заклад дошкільної освітиХорошівський заклад дошкільної освіти "Капітошка"Шимковецький заклад дошкільної освіти "Калинка"Ямпільський заклад дошкільної освіти "Росинка"
Пошук
Версія для слабо- зорих